Birçok çeşit halı olduğundan her halı cinsi için fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Halınızın yıkanma maliyetini hesaplamak istiyorsanız size rehberlik edeceğiz. 

Halınızın Kaç Metrekare olduğunu Öğrenmelisiniz

Halınızın enini boyunu ölçmeden halınızın arkasındaki etikete bakarak halınızın kaç metrekare olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Ancak eskimeye bağlı olarak bu etiket kopmuş yada yazıları zaman içersinde silinerek okunmayacak hale gelmiş olabilir. Bu durumda halınızın Enini ve boyunu ölçmekten başka yol kalmıyor ama yinede bir metre yardımıyla halınızın enini ve boyunu kolayca ölçebilirsiniz. Ölçme işleminin ardından en ve boy ölçüsünü birbiri ile çarpmalısınız, ve çıkan sonuç halınızın metrekaresini ifade etmektedir. Örnek vermek gerekirse;

Halınızın enini ölçtük 2 metre ve boyuda 3 metre çıktı diyelim bu durumda 2 x 3 = 6. Yani halımız 6 metre karedir.

Buraya kadar anlaşılmayan bir durum yoktur diye düşünüyorum. Peki ya şimdi bu halıyı yıkatmak isterseniz size kaç Türk Lirasına mal olur? İşte tam bu noktada metre kare fiyatı devreye girmekte (bizi arayarak metrekare fiyatı öğrenebilirsiniz.). Örnek olarak; Bizi aradınız ve biz size halınızın cinsine göre bir halı metrekare fiyatı söyledik. Mesela Peluş halı yıkama için metre kare fiyatı 10 TL dediğimizi var sayıyorum (fiyat örnektir). Hatırlarsanız halımız 6 metrekare idi. Şimdi halımız kaç metre kare ise size verdiğimiz fiyatı çarparak halınızın kaç TL karşılığında yıkanacağını bulalım.

6 x 10 = 60 TL işte bu kadar.

En Uygun Fiyatı Nasıl Alacaksınız?

Uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti almak istediğinizin farkındayız ancak "Uygun Fiyat" ile "Ucuz" arasındaki farkı hatırlatmak isteriz ve aynı şekilde kendimize de sizin için memnun kalacağınız bir fiyat vermemiz gerektiğini hatırlatırız. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken bizi arayıp avantajlı tekliflerimizden yararlanmak.